Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 9 komentarzy

Rewelacje Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin mówi, Putin grozi, Putinowi się powodzi...

Władimir Putin na wielogodzinnej konferencji przekazał wiele ciekawych informacji. Pojawiło się również wiele ważnych osób, nawet Edward Snowden przekazał swoje pytanie do Władimira Putina. Pytał o masowe śledzenie i nagrywanie zwykłych obywateli Rosji przez ich władze. Oczywiście Putin zaprzeczył, jakoby coś takiego miało miejsce.

Po raz pierwszy Car Rosji przyznał, że słynne już “zielone ludziki”, to nie są jacyś kosmici, tylko Rosyjscy żołnierze, który jego zdaniem mieli wspierać tzw. siły samoobrony i dopilnować spokojnego przeprowadzenia referendum. Stwierdził, że drugim powodem wejścia wojsk Rosyjskich na Krym jest “rozrastające się NATO”. Sądzi, że państwa NATO chcą odsunąć Rosję od morza czarnego włączając w swoje szeregi Ukrainę i Gruzję.

Nie obyło również się bez omówienia kwestii sprzedaży gazu. Putin zapowiedział, że jeszcze miesiąc pozwoli na zadłużanie się Ukrainy, a potem – jeżeli nie otrzymają pieniędzy odetną gaz. Zauważmy, że to będzie tuż przed wyborami na Ukrainie. Putin przestrzegł również swoich “zachodnich partnerów”, że tranzyt przez Ukrainę jest ryzykowny.

Stałym elementem w retoryce Putina jest oskarżanie rządu w Kijowie o całe zło na Ukrainie – powiedział że to są faszyści, a może nawet naziści oraz mają prowadzić naród Ukraiński ku przepaści. Władca Rosji był również zapytany o sytuację Naddniestrza, które może być jego kolejnym celem. Odpowiedź nie była jednoznaczna, więc Mołdawia może się obawiać jakiejś rosyjskiej reakcji.

Autor: Marcin Woźniak

Źródło: Nowa11Era

KOMENTARZE

 • "Kijów- Warszawa wspólna sprawa" ... "międzynarodowych".
  "Kijów- Warszawa wspólna sprawa" ... "międzynarodowych".
  Putin postąpił na Krymie zgodnie z rosyjskim interesem narodowym - i zgodnie z interesem Federacji Rosyjskiej. Polskojęzyczny rząd (wraz z całą polskojęzyczną klasą polityczną), trzymając z zainstalowaną przez Waszyngton kijowską juntą Jaceniuka, Tiahnyboka i reszty tego szemranego towarzystwa działa na szkodę społeczeństwa polskiego, ekonomiczną i polityczną.

  Kulisy przewrotu w Kijowie - czyli "książka kucharska małego rewolucjonisty":
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2014/03/29/kolorowe-rewolucje-i-ich-organizatorzy-a-suwerennosc-i-niepodleglosc-panstw-i-narodow-co-laczy-polska-solidarnosc-z-ukrainskim-majdanem/
 • Dziel i zdobywaj
  p.e.1984 ma rację. To nie Putin podzielił świat na dwie strefy "specjalnych interesów": Sowiecką i Amerykańską. To był Izaak Rosenvelt (znany jako Prezydent Roosevelt), który zaaranżował taki podział. Zupełnie tak samo stało się z podzielonymi na DDR i BRD Niemcami. Następnie Żydzi zabrali się za rozpracowanie strony zachodniej. BRD stało się DDR i mur przestał być potrzebny. Stany Zjednoczone stały się ZSRA (Związek Socjalistycznych Republik Amerykańskich), lub USrael, i ruszyli na wschód podać ręce żydo-komunistom, m.in. w Polsce. Na Ukrainie podano ręce, uzbrojenie, i gotówkę żydowskiemu liderowi zamachowców Arsenowi Jatzenjukowi.
  Aż tu nagle niespodzianka! Putin to nie Sowiet! Czto wy, NATO? :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930